Kontakt

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Dieta w necie podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

Opinie naszych klientów

Kinga Czerwinska
Kinga Czerwinska
@kczerwinska
Read More
Od ponad roku próbuję schudnąć. Próbowałam już diet przeróżnych od diety Kwaśniewskiego po dietę Dukana. Międzyczasie dowiedziała się, że mam insulinooporność. Nie, a diety cud, jeśli nie masz motywacji i odpowiedniej osoby, która Cię przez tą ciężką drogą nie poprowadzi.
Sylwia Jabłońska
Sylwia Jabłońska
@sylvia09
Read More
Chciałabym z czystym sumieniem polecić dietawnecie.pl. Jestem zadowolona z efektów. Nie tylko wygrałam zdrowie, ale i sylwetkę. Polecam Wam! Walczcie o siebie, zdrowie najważniejsze.
Anna
@annqa
Read More
Dzięki odpowiedniej diecie ułożonej przez Panią Arletę osiągnęłam sylwetkę! Pani Arleta obdarzyło mnie dobrą opieką i dała mi figurę, w końcu! Polecam Wam ciepło.
Piotr K
Piotr K
@pietrek
Read More
Jestem idealnym przykładem, że nawet kierowca tira może zawalczyć o zdrowie. Polecam nie tylko diete, ale też treningi.
Joasia
@joasia
Read More
Jestem cukrzykiem od wielu lat, mam kłopoty z utrzymaniem odpowiedniego poziomo cukru. Tu znalazłam pomoc i odpowiednią dietę i naukę jak się odżywiać.
Jan Chyła
Jan Chyła
@jonhnyb
Read More
Mam 30 lat. Myślałem, że jestem świadomy tego co jem, moje stylu życia i że wszystko kontroluje do momentu, kiedy obudziłem się, że ważę 130 kg. Dziś ważę już mniej niż 100 kg i na tym nie kończę, idę dalej za ciosem. Zacząłem od diety, od spacerów, od tego co Pani Arleta mi doradziła. Dzięki wspaniałej opiece i motywacji jestem tu, gdzie jestem i zaczynam kochać życie i siebie. Mam kłopoty z kolanami i z kręgosłupem, moja droga do celu jest ciężka i długa, ale nie poddaje się, dlatego spacery, a niżeli forsowanie się, bo nie mogę i odpowiednia dieta czyni cuda.
Maja D
Maja D
@majka_d
Read More
Dzięki ciężkiej pracy, udało mi się zrzucić prawie 30 kg i odmienić całkiem swoje życie i szafę 🙂 Zajęło mi to ponad rok, ale było warto. W końcu się czuję dobrze w swojej skórze. Teraz moja cała rodzina zmieniła swój styl życia.
Rufus
Rufus
@sniezny112
Read More
Próbowałem już kilku diet. Przypadkiem trafiłem na dietewnecie.pl i dzięki Pani znalazłem dietetyczne rozwiązanie. Nauczyłam się zdrowo odżywiać dzięki Pani Arlecie. Nie mogę ćwiczyć, ale dzięki radom i motywacji Pani Arlecie staram się spacerować codziennie i czuje się świetnie! Dziękuje bardzo 🙂
Ninja
@turtleninja
Read More
Po 4 miesiącach i 15 kg mniej mogę z czystym sumieniem polecić Porady żywieniowe – Arlety Jóźwiak. Przepisy są przyjemne i łatwe w przygotowaniu, dostosowane do Twoich kubków smakowych. Profesjonalne porady oraz opieka podczas trwania diety. Efekty są i 100% satysfakcji.
Stary
Stary
@stary91
Read More
Waga spadła tak jak chciałem i samopoczucie o wiele lepsze! Dzieki
Iza
Iza
@izabela_88
Read More
Od wielu lat mam kłopoty z tarczycą, dzięki dietawnecie otrzymałam pomoc i gwarantowaną satysfakcję.
Previous
Next