Oferta
Zapraszamy do naszego sklepu z dietami. Znajdziesz tam wiele gotowych diet. Wybierz tę, która spełni twoje wymagania i zmień swoje życie na lepsze.
Sprawdź naszą ofertę
Nasze osiągnięcia

Zaufało nam

475
osób!

Razem spaliliśmy

210
kilogramów!

Pomagamy już

521
dni!

Razem spaliliśmy

0
kilogramów!
Previous
Next

O mnie

Nazywam się Arleta Jóźwiak z wykształcenia jestem farmaceutką oraz dietetykiem. Od kiedy miałam problemy ze zdrowiem mając 20 lat zaczęłam się interesować zdrowym odżywianiem. Wtedy zrodził się pomysł, aby przebrnąć przez drugie studia i pomóc sobie oraz innym. Moim pierwszym pacjentem był mój obecny mąż, który schudł 54 kg. Moje pasje jak m.in. miłość do gotowania, tworzenia różnych potraw, ziołolecznictwo czy zdrowy styl życia zbiegają się z życiem zawodowym jako naukowca, farmaceuty oraz dietetyka co sprawia mi niezwykle dużą przyjemność. Specjalizuję się w dietach związanych z chorobami cywilizacyjnymi, a szczególnie w dietach odchudzających, które układam bazując na naukowej wiedzy i skupiając się na indywidualnej współpracy z pacjentem. Uważam, że dobry dietetyk to ten, który ukończył odpowiednie studia, ma doświadczenie oraz intuicję psychologa. Sukces w osiągnięciu celu by schudnąć czy stosować odpowiednią dietę jest podejście psychologiczne i kontakt  pacjentem. Zatem nie tylko chciałabym zaproponować dietę, ale również wsparcie i konsultację ze mną, by móc motywować i wspierać, aby osiągnąć cel. Chciałabym zainspirować Cię do prowadzenia zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania, które nie musi być aż takie trudne. Pokazać, iż bycie na diecie wcale nie oznacza rezygnacji z dobrego, pysznego jedzenia. Chcę Ci pokazać też zdrowy styl życia z perspektywy zwykłej kobiety, nie tylko dietetyka, czy trenera, a kobiety i matki, że bilans i umiar we wszystkim to podstawa. Dlatego czasami nie trzeba rezygnować z ulubionej pizzy, z pysznej prawdziwej czekolady, czy z kubełka popcornu w kinie, bo czymże byłoby życie bez czekoladowej radości raz na jakiś czas. Najważniejsze by żyć w harmonii i w zgodzie samym ze sobą. By zmotywować się do dbania o siebie i do pozytywnego nastawianie do życia, świata, bo to jest bardzo ważne by szczęśliwie żyć.

Dyplomy i certyfikaty

Opinie naszych klientów

Kinga Czerwinska
Kinga Czerwinska
@kczerwinska
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellusx\, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Sylwia Jabłońska
Sylwia Jabłońska
@sylvia09
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Piotr K
Piotr K
@pietrek
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next