O mnie

Nazywam się Arleta Jóźwiak z wykształcenia jestem farmaceutką oraz dietetykiem. Od kiedy miałam problemy ze zdrowiem mając 20 lat zaczęłam się interesować zdrowym odżywianiem. Wtedy zrodził się pomysł, aby przebrnąć przez drugie studia i pomóc sobie oraz innym. Moim pierwszym pacjentem był mój obecny mąż, który schudł 54 kg. Moje pasje jak m.in. miłość do gotowania, tworzenia różnych potraw, ziołolecznictwo czy zdrowy styl życia zbiegają się z życiem zawodowym jako naukowca, farmaceuty oraz dietetyka co sprawia mi niezwykle dużą przyjemność. Specjalizuję się w dietach związanych z chorobami cywilizacyjnymi, a szczególnie w dietach odchudzających, które układam bazując na naukowej wiedzy i skupiając się na indywidualnej współpracy z pacjentem. Uważam, że dobry dietetyk to ten, który ukończył odpowiednie studia, ma doświadczenie oraz intuicję psychologa. Sukces w osiągnięciu celu by schudnąć czy stosować odpowiednią dietę jest podejście psychologiczne i kontakt  pacjentem. Zatem nie tylko chciałabym zaproponować dietę, ale również wsparcie i konsultację ze mną, by móc motywować i wspierać, aby osiągnąć cel. Chciałabym zainspirować Cię do prowadzenia zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania, które nie musi być aż takie trudne. Pokazać, iż bycie na diecie wcale nie oznacza rezygnacji z dobrego, pysznego jedzenia. Chcę Ci pokazać też zdrowy styl życia z perspektywy zwykłej kobiety, nie tylko dietetyka, czy trenera, a kobiety i matki, że bilans i umiar we wszystkim to podstawa. Dlatego czasami nie trzeba rezygnować z ulubionej pizzy, z pysznej prawdziwej czekolady, czy z kubełka popcornu w kinie, bo czymże byłoby życie bez czekoladowej radości raz na jakiś czas. Najważniejsze by żyć w harmonii i w zgodzie samym ze sobą. By zmotywować się do dbania o siebie i do pozytywnego nastawianie do życia, świata, bo to jest bardzo ważne by szczęśliwie żyć.

Dyplomy i certyfikaty

Opinie naszych klientów

Kinga Czerwinska
Kinga Czerwinska
@kczerwinska
Read More
Od ponad roku próbuję schudnąć. Próbowałam już diet przeróżnych od diety Kwaśniewskiego po dietę Dukana. Międzyczasie dowiedziała się, że mam insulinooporność. Nie, a diety cud, jeśli nie masz motywacji i odpowiedniej osoby, która Cię przez tą ciężką drogą nie poprowadzi.
Sylwia Jabłońska
Sylwia Jabłońska
@sylvia09
Read More
Chciałabym z czystym sumieniem polecić dietawnecie.pl. Jestem zadowolona z efektów. Nie tylko wygrałam zdrowie, ale i sylwetkę. Polecam Wam! Walczcie o siebie, zdrowie najważniejsze.
Anna
@annqa
Read More
Dzięki odpowiedniej diecie ułożonej przez Panią Arletę osiągnęłam sylwetkę! Pani Arleta obdarzyło mnie dobrą opieką i dała mi figurę, w końcu! Polecam Wam ciepło.
Piotr K
Piotr K
@pietrek
Read More
Jestem idealnym przykładem, że nawet kierowca tira może zawalczyć o zdrowie. Polecam nie tylko diete, ale też treningi.
Joasia
@joasia
Read More
Jestem cukrzykiem od wielu lat, mam kłopoty z utrzymaniem odpowiedniego poziomo cukru. Tu znalazłam pomoc i odpowiednią dietę i naukę jak się odżywiać.
Jan Chyła
Jan Chyła
@jonhnyb
Read More
Mam 30 lat. Myślałem, że jestem świadomy tego co jem, moje stylu życia i że wszystko kontroluje do momentu, kiedy obudziłem się, że ważę 130 kg. Dziś ważę już mniej niż 100 kg i na tym nie kończę, idę dalej za ciosem. Zacząłem od diety, od spacerów, od tego co Pani Arleta mi doradziła. Dzięki wspaniałej opiece i motywacji jestem tu, gdzie jestem i zaczynam kochać życie i siebie. Mam kłopoty z kolanami i z kręgosłupem, moja droga do celu jest ciężka i długa, ale nie poddaje się, dlatego spacery, a niżeli forsowanie się, bo nie mogę i odpowiednia dieta czyni cuda.
Maja D
Maja D
@majka_d
Read More
Dzięki ciężkiej pracy, udało mi się zrzucić prawie 30 kg i odmienić całkiem swoje życie i szafę 🙂 Zajęło mi to ponad rok, ale było warto. W końcu się czuję dobrze w swojej skórze. Teraz moja cała rodzina zmieniła swój styl życia.
Rufus
Rufus
@sniezny112
Read More
Próbowałem już kilku diet. Przypadkiem trafiłem na dietewnecie.pl i dzięki Pani znalazłem dietetyczne rozwiązanie. Nauczyłam się zdrowo odżywiać dzięki Pani Arlecie. Nie mogę ćwiczyć, ale dzięki radom i motywacji Pani Arlecie staram się spacerować codziennie i czuje się świetnie! Dziękuje bardzo 🙂
Ninja
@turtleninja
Read More
Po 4 miesiącach i 15 kg mniej mogę z czystym sumieniem polecić Porady żywieniowe – Arlety Jóźwiak. Przepisy są przyjemne i łatwe w przygotowaniu, dostosowane do Twoich kubków smakowych. Profesjonalne porady oraz opieka podczas trwania diety. Efekty są i 100% satysfakcji.
Stary
Stary
@stary91
Read More
Waga spadła tak jak chciałem i samopoczucie o wiele lepsze! Dzieki
Iza
Iza
@izabela_88
Read More
Od wielu lat mam kłopoty z tarczycą, dzięki dietawnecie otrzymałam pomoc i gwarantowaną satysfakcję.
Previous
Next